Taline lapkričio 160–17 dienomis finalinis etapas užbaigė 2013 metų Olybet Baltijos pulo lygos varžybas. Jose dalyvavo geriausi šių metų pulo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Baltarusijos, teigiama pranešime spaudai.

Tarp 32 stipriausių vyrų į pusfinalį prasibrovė lietuvis Paulius Tamkevičius, latvis Peteris Ermansonas, estai Markas Magi ir Denisas Grabe. Visus nepriekaištingu žaidimu stebinęs trylikametis M. Magi pusfinalyje 13:11 nugalėjo savo kraštietį, o finale 13:8 įveikė latvį P. Ermansoną.

Paulius Tamkevičius ir Denisas Grabe tarpusavyje pasidalijo trečiąsias varžybų vietas. P. Tamkevičius Lietuvos reitinge šiuo metu užima 9 poziciją.

Moterų grupėje tarp 14 sportininkių Lietuvai atstovavo Jūratė Juodžbalytė bei daugkartinė Lietuvos čempionė ir reitingo lyderė Agnė Jarušauskaitė. Pastaroji šiose varžybose kaip ir P. Tamkevičius iškovojo bronzos medalį.

Moterų finale pergalę šventė Lenkijos sportininkė Katarzyna Wesolowska, rezultatu 10:7 įveikusi mūsų kaimynę latvę Anną Prisjažnuką.

Olybet Baltijos pulo lyga – jau trečius metus iš eilės organizuojamos tarptautinės pulo varžybos, susidedančios iš keturių atkrintamųjų ir finalinio etapo. Varžybas organizuoja Lietuvos pulo ir Estijos bei Latvijos biliardo federacijos, padedamos kitų šalių biliardo asociacijų bei rėmėjų.