Lietuvos futbolo čempionas „Kaunas" Baltijos lygos C grupės varžybas pradėjo gėdingai. Kauniečiai šiandien Taline 1:2 (0:0) nusileido ketvirtai pagal pajėgumą praėjusio sezono Estijos komandai Narvos „Trans".

„Kaunas" į Estiją nuvyko ne stipriausios sudėties. Bet tai „Trans" pergalės nemenkina, o tik parodo kauniečių komandos vadovų nepagarbą Baltijos lygos turnyrui ir varžovams. Suprantama, kai komanda leidžia žaisti atsarginius futbolininkus per draugiškas rungtynes, tausodama pagrindinius oficialiems mačams. Tačiau atvirkštinis variantas leidžia kalbėti tik apie pasityčiojimą iš visų, kas domisi Lietuvos futbolu, ir serga už komandą. Kam kalbėti apie tarptautinių varžybų trūkumą, jei jos ignoruojamos?

Narvos futbolininkai pirmavo 2:0. 67-ą minutę greitą ataką taikliu smūgiu užbaigė Nikolajus Losanovas. 87-ą minutę Aleksandras Dubokinas realizavo į Lietuvos komandos vartus skirtą 11 metrų baudinį. „Kauno" legionierius iš Rusijos Ilgizas Fatachovas rezultatą sušvelnino jau per pridėtą teisėjo laiką.

C grupėje dar rungtyniaus pernykštis Baltijos lygos nugalėtojas Liepojos „Metalurgs".

Panevėžio „Ekranas" sostinės „Sportimos" manieže A grupės varžybas 1:0 (0:0) laimėjo prieš Talino TVMK. Panevėžiečiai visas rungtynes turėjo persvarą, bet žaidė padrikai ir atakavo neišradingai. Įvartį 81-ą minutę įmušė vienas prieš vartininką atsidūręs Giedrius Tomkevičius, kai svečiai suklydo darydami dirbtinę nuošalę. „Ekrano" gretose debiutavęs puolėjas Valdas Trakys kol kas yra prastokos sportinės formos.

A grupėje dar rungtyniaus „Rigos" komanda.

Kaip "Balsas" jau skelbė, Marijampolės „Sūduva" savo stadione B grupės varžybas pradėjo pergale 2:0 prieš Estijos čempionę Talino "Levadią".

Rytoj į Baltijos lygos turnyrą įsijungs Vilniaus „Žalgiris", Taline D grupės mačą žaisiantis su Estijos vicečempione „Flora".