Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas Kolambo mieste (JAV) vykusiame prestižiniame „Arnold's Strongman“ turnyre užėmė trečiąją vietą.

Nugalėjo amerikietis Mike'as Jenkinsas. Antrąją vietą užėmė dukart šio turnyro nugalėtojas Derekas Poundstone taip pat iš JAV. Nugalėtojo titulą gynęs amerikietis Brianas Shawliko ketvirtas.

Dvi dienas vykusiose varžybose dalyvavo dešimt stipruolių. Jie išbandė jėgas penkiose rungtyse.

36 metų Ž. Savickas po keturių rungčių buvo pirmas. Jis artimiausius persekiotojus - M. Dženkinsą, D. Paundstouną ir B. Šo lenkė 2,5 taško. Paskutinėje rungtyje - 400 kg svorio rentinio nešimo varžybose - lietuvis buvo tik septintas. Žydrūnas net neįveikė visos 9,75 m distancijos.

Ž. Savickas šį turnyrą yra laimėjęs šešis kartus (2003-2008 metais). Pernai mūsų šalies atletas šiose varžybose buvo taip pat trečias, o užpernai - antras.

„Arnold's Strongman“ varžybos yra viena kultūrizmo legendos Arnoldo Schwarzeneggerio sumanyto renginio „Arnold Sports Festival“ dalių.