Bostono „Celtics“ panaikino 17 taškų deficitą, įveikė Bruklino „Nets“ ekipą ir įpusėjo kelionę Rytų konferencijos pusfinalio link.

„Celtics“ namie varžovus įveikė 114:107 (24:33, 31:32, 30:25, 29:17) ir dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0. Kitos dvejos rungtynės įvyks Brukline.

„Nets“ mačą pradėjo devyniais taškais be atsako, o antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 62:45. Vis tik „Celtics“ dar iki pertraukos sumažino atsilikimą iki dešimties taškų, o trečiame kėlinyje ėmė po truputį artėti prie „Nets“.

Po sėkmingos atkarpos 9:2 rezultatą pavyko išlyginti – 79:79. Rezultatas išliko lygus iki ketvirto kėlinio viduryje, kai „Celtics“ galingai spurtavo – laimėjo atkarpą 23:4, neleido „Nets“ pelnyti taškų tris minutes ir iškovojo pergalę.

„Celtics“ komandai pavyko pristabdyti „Nets“ žvaigždes – Kevinas Durantas pelnė 27 taškus, bet pataikė vos 4 metimus iš 17. Puolėjas liūto dalį taškų surinko baudų metimais – 18 tikslių metimų iš 20. Kyrie Irvingo sąskaitoje – 10 taškų.

Abu krepšininkai antroje mačo pusėje kartu pataikė vos vieną metimą iš septyniolikos.

„Celtics“: J. Brownas 22, J. Tatumas 19 (10 rez. perd.), G. Williamsas 17, A. Horfordas 16, D. Theisas 15, M. Smartas 12, P. Pritchardas 10.

„Nets“: K. Durantas 27, B. Brownas 23, G. Dragičius 18, S. Curry 16, K. Irvingas 10.