Pergalę Pasaulio taurės turnyre iškovojo Brazilijos rinktinė, kuri rezultatu 102:94 (21:20, 29:30, 28:12, 24:32) įveikė Naujosios Zelandijos krepšininkus.

Leandro Barbosa nugalėtojams pelnė 22 taškus, o pralaimėjusiems Corey Websteris surinko 19.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus ties 50 taškų, o trečiajame ketvirtyje brazilai vienu metu atsiliko šešiais taškais.

Tačiau tada Pietų Amerikos atstovai spurtavo 16 – 2, perėmė iniciatyvą ir vienu metu pirmavo 16 taškų persvara. Paskutinę minutę brazilų pranašumas buvo sumažėjęs iki šešių taškų, bet arčiau varžovams priartėti neleido.

Brazilai kitas rungtynes žais su Graikija, o Naujoji Zelandija susitiks su Juodkalnija.

Naujosios Zelandijos rinktinė: Corey Websteris 19, Isaacas Fotu 17, Shea Ili 16, Tai Websteris 12, Robas Loe 11.

Brazilijos rinktinė: Leandro Barbosa 22, Rafa Luzas 15, Alexas Garcia 14, Marquinhos Sousa 12, Brunco Caboclo ir Didi Louzada po 9.