G lygoje – rezultatyvūs lietuvių pasirodymai

Antrąją pergalę paeiliui į savo sąskaitą įsirašė „Greensboro Swarm“ (8/21) komanda, kurios marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka.

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 112:100 (28:28, 24:28, 31:19, 29:25) įrodė pranašumą prieš „Westchester Knicks“ (14/14) krepšininkus.

A.Kulboka ant parketo praleido 27 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (1/5 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 atšokusius ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė klaidą bei kartą pažeidė taisykles.

Puolėjas buvo trečias pagal rezultatyvumą komandoje. Už jį daugiau taškų surinko tik Jamesas Bouknightas, kurio sąskaitoje – 22 taškai (10 rez. perd.) ir 19 įmetęs Jalenas Crutcheris.

Pralaimėjusiems 28 taškus pelnė Louisas Kingas (4/12 trit., 5 kld.), 16 pridėjo Feronas Huntas.

****

Tuo tarpu sunkią pergalę lygoje pasiekė „Motor City Cruise“ (20/9) krepšininkai su Deividu Sirvydžiu. Lietuvio ekipa svečiuose 113:111 (40:30, 29:27, 21:31, 23:23) nukovė „Fort Wayne Mad Ants“ (14/15) komandą ir nutraukė jos trijų iš eilės laimėtų rungtynių seriją.

25 minutes ant parketo praleidęs D.Sirvydis pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/7 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 5 klaidas bei 2 sykius prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Luka Garza su 21 tašku (10 atk. kam.). 16 pridėjo Derrickas Waltonas Jr. (8 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.).

Pralaimėjusių neišgelbėjo net galingai žaidęs duetas. Dariusas Adamsas pasižymėjo 28 taškais (5 kld.), o Gabe‘as Yorkas – 27.