Pirmųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ antrajame etape ketvirtadienį Lietuvos rinktinės narys Gediminas Bagdonas finišavo septintas ir prarado lyderio poziciją.

Etapą laimėjo ir varžybų lyderiu tapo latvis Indulis Bekmanis („Rietumu-Delfin“). Jis 165,8 km nuvažiavo per 3 val. 48 min. 49 sek. Antras finišavo lietuvis Gediminas Kaupas („Differdange“). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5 sek. Trečiąją vietą užėmė estas Martas Ojavee („Champion System“), o ketvirtąją - 2002 metų „Tour de France“ lenktynių prizininkas Raimondas Rumšas (Lietuvos rinktinė). Jie nuo nugalėtojo atsiliko 9 sek.

Prologą ir pirmąjį etapą laimėjęs G. Bagdonas nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 9 sek.

Devintas finišavo Vytautas Kaupas („Differdange“, +1.10).

Iš 98 startavusių dviratininkų klasifikuoti 94.

Ketvirtadienį lenktynių dalyviai startavo Panevėžyje, o finišavo Šiauliuose.

Lenktynių lyderiu tapęs I. Bekmanis antrąją vietą užimantį M. Ojavę lenkia 10 sek. Trečioje vietoje - G. Kaupas (+11 sek.).

R. Rumšas užima penktąją (+20 sek.), G. Bagdonas - šeštąją (+51 sek.), V. Kaupas - 11-ąją (+1.20), Darijus Džervus (Lietuvos rinktinė) - 14-ąją (+1.26), o Lietuvos čempionas Ramūnas Navardauskas (Lietuvos rinktinė) - 19-ąją (+1.40) vietas.

Jaunimo įskaitoje pirmauja I. Bekmanis, o komandų įskaitoje - Lietuvos rinktinė.

Trečiasis etapas bus surengtas penktadienį Latvijoje - sportininkai važiuos iš Rygos į Siguldą. Paskutinysis, ketvirtasis, etapas vyks šeštadienį Estijos mieste Viljandyje.

Lenktynių, kurių bendras trasų ilgis - 645 km, prizų fondą sudaro 15 tūkst. eurų. Nugalėtojui atiteks 1490 eurų.

„Baltic Chain Tour“ daugiadienės lenktynės - didžiausias nuo 1987 metų dviračių sporto renginys, organizuojamas trijose Baltijos šalyse.