NBA lygoje naktį iš šeštadienio į sekmadienį buvo žaidžiamos 9 rungtynės. Fynikso mieste dar vieną pergalę iškovojo vos kartą sezone suklupusi Toronto „Raptors” (8/1) komanda, o prie to svariai prisidėjo ir Jonas Valančiūnas.

„Raptors” išvykoje rezultatu 107:98 (23:26, 25:26, 29:19, 30:27) pranoko „Suns“ (1/7) klubą.

Lietuvis dvikovą pradėjo startiniame penkete ir žaidė 24 minutes. Per jas J. Valančiūnas pelnė 16 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir blokavo 4 metimus. Tampa įprasta, kad uteniškis bent kartą per susitikimą pataiko ir trijų taškų vertės metimą.

Valančiūno tiesioginis oponentas, pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas DeAndre Aytonas per 35 minutes pelnė 17 taškų ir atkovojo 18 kamuolių.

Tai buvo septintoji iš eilės Fynikso komandos nesėkmė.

„Suns“: Isaiahas Canaanas 19, Devinas Bookeris 18, DeAndre Aytonas 17, Joshas Jacsonas 11, T.J. Warrenas ir Trevoras Ariza po 10.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 19, Jonas Valančiūnas 16, Serge'as Ibaka 14, Kyle'as Lowry 11, Pascalis Siakamas 10.