Vienuoliktąjį pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą – Belgijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs nugalėtojo titulą ginantis sezono lyderis bendrojoje įskaitoje britas Lewisas Hamiltonas„Mercedes“ komandos.

Tai buvo šeštoji 30-mečio dukart planetos čempiono Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė šiame sezone bei 39-oji per visą pirmenybių istoriją. 44 trasos ratus (308,052 km) nugalėtojas įveikė per 1 valandą 23 minutes 40,357 sekundės.

Antras finiše buvo kitas „Mercedes“ lenktynininkas vokietis Nico Rosbergas, bendrojoje įskaitoje užimantis antrąją vietą, o trečiąja pozicija tenkinosi „Lotus-Mercedes“ ekipos atstovas prancūzas Romainas Grosjeanas.

Itin nepasisekė „Ferrari“ lyderiui Sebastianui Vetteliui, kuris likus dviem ratams iki finišo važiavo trečioje vietoje, tačiau tuomet jam sprogo padanga:

1. Lewis Hamilton (D. Britanija), "Mercedes" 1 val. 23 min. 40,387 sek.

2. Nico Rosberg (Vokietija), "Mercedes" atsiliko 2,058 sek.

10.Marcus Ericsson (Švedija), "Sauber-Ferrari" 1:31,234

Lyderių rikiuotė bendrojoje pasaulio "Formulės 1" čempionato įskaitoje po vienuolikos etapų:

1. Lewis Hamilton (D.Britanija) 227 tšk.