0

FIFA pasaulio klubų taurės titulas atiteko „Bayern“ vienuolikei

Šeštadienio vakarą Maroke buvo sužaistas FIFA pasaulio klubų taurės finalas, kuriame čempionais tapo Miuncheno "Bayern" futbolininkai.

Turnyro finale susitiko Josepos Guardiolos auklėtiniai prieš "Raja Casablanca" vienuolikę. Užtikrintą pergalę rezultatu 2-0 šventė Vokietijos čempionai.

Visi du įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje. 7-ąją rungtynių minutę po Jerome Boatengo perdavimo pasižymėjo centro gynėjas Dante.

Galutinį tašką dar po 15 minučių padėjo bavarų naujokas Thiago Alcantara, o ispanui rezultatyvų perdavimą atliko jaunasis Davidas Alaba.

"Bayern" šį titulą iškovojo pirmą kartą klubo istorijoje. Verta paminėti, kad praėjusį sezoną FIFA pasaulio klubų taurėje triumfavo "Corinthians" komanda, kuri finale nugalėjo Londono "Chelsea".

Kiek anksčiau taip pat šiame turnyre buvo sužaistos rungtynės dėl trečiosios vietos, o ji atiteko Brazilijos "Atletico Mineiro" klubui.

Rezultatai:

"Bayern" 2 - 0 "Raja Casablanca"

7' [1 - 0] Dante

22' [2 - 0] T.Alcantara