Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Kšištofas Lavrinovičius nukalė pergalę Panevėžio „Lietkabelio“ ekipai. Aukštaūgis pelnė 36 taškus, o jo atstovaujama komanda po įtemptos kovos 85:82 įveikė Prienų-Birštono „Vytauto“ klubą.

Dviženklis. Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai – po pirmųjų trijų minučių švieslentėje degė taikus rezultatas (7:7). Vis dėlto, tuomet sekė „Lietkabelio“ spurtas 20:10, kurį tritaškiu baigė Porteris Troupe’as ir po pirmojo kėlinio dviženkliu skirtumu pirmavo svečiai – 27:17.

Priartėjo. Antrajame kėlinyje „Vytautas“ įjungė aukštesnę pavarą – po taiklių Artūro Valeikos baudos metimų įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (35:35).

Kova. Nors panevėžiečiai kelis kartus bandė atitrūkti nuo savo varžovų, tačiau visi jų bandymai buvo nesėkmingi ir po dviejų kėlinių „Lietkabelis“ pirmavo keturiais taškais – 46:42.

Nesustabdomas. Per pirmąją rungtynių dalį K. Lavrinovičius žaidė 14 minučių ir per jas pelnė 24 taškus, pataikydamas penkis dvitaškius iš tiek pat bandymų, tris tritaškius iš penkių mėginimų ir visas penkias mestas baudas.

Nesportinė. Nesportine pražanga trečiojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas „Lietkabelio“ vidurio puolėjas Simas Galdikas. Tadas Klimavičius ne tik realizavo baudos metimus, o ir tolimą metimą pridėjo Tomas Delininkaitis (64:70).

Intriga. Panašiu scenarijumi vyko ir trečiasis rungtynių kėlinys – svečiai vis bandė pabėgti nuo savo varžovų (42:52 ir 59:70), tačiau į visus „Lietkabelio“ išpuolius „Vytautas“ rasdavo savo atsaką, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė šeši taškai – 64:70.

Snaiperis. Per trečiąjį rungtynių kėlinį T. Delininkaitis pataikė penkis tolimus metimus, o iš viso buvo pelnęs 20 taškų.

Lyg vynas. Prieš lemiamą ketvirtį K. Lavrinovičius buvo pelnęs 32 taškus. Per paskutiniąsias dešimt minučių aukštaūgis pridėjo keturis ir taip pagerino savo karjeros rezultatyvumo rekordą Lietuvos krepšinio lygoje. Ankstesnis geriausias puolėjo rezultatas (32 taškai) pasiektas 2002-iais metais.

Finišas. Lemiamas rungtynių kėlinys buvo kupinas intrigos – rezultatas keturis kartus buvo lygus, o pergalę paskutinėmis akimirkomis iškovojo „Lietkabelis“ – 85:82.

„Vytautas“: Vytenis Lipkevičius 22 tšk., Tomas Delininkaitis (6/10 trit.) 20 tšk., Artūras Valeika (9 atk. kam.) ir Tadas Klimavičius po 12 tšk.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius (8/9 dvit., 5/7 trit.) 36 tšk., Benas Madgenas 18 tšk., Porteris Troupe’as 8 tšk.