Dviejų pralaimėjimų seriją Turkijos čempionate nutraukė Stambulo „Fenerbahce“ (10-2) klubas. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose po pratęsimo 93:90 (24:23, 26:17, 21:14, 8:25, 14:11) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (8-4) krepšininkus.

Pastariesiems tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius penkis mačus šalies pirmenybėse.

Pratęsimą išplėšė svečiai, kurie likus 5 sekundėms ketvirtajame kėlinyje po Willo Clyburno tritaškio išlygino rezultatą (79:79). Pergalę išplėšti galėjo dar Nigelas Hayesas-Davisas, bet šio tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsime likus žaisti 24 sekundėms, tas pats W.Clyburnas dvitaškiu arti svečius prie oponentų (89:88), tačiau netrukus žodį tarė N.Hayesas-Davisas – 91:88.

Po tikslių W.Clyburno baudos metimų tuo pačiu atsakė ir N.Hayesas-Davisas, tad skirtumas liko nepakitęs – 93:90.

Per likusias 11 sekundžių „Anadolu Efes“ klubas turėjo dar dvi progas išsigelbėti, tačiau nei Shane‘o Larkino, nei Rodrigue‘o Beauboiso tolimi šūviai tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams po 23 taškus surinko Jonathanas Motley ir Dyshawnas Pierre‘as (9 atk. kam.), 13 pridėjo N.Hayesas-Davisas.

Pralaimėjusių negelbėjo net ir 39 taškus suvertęs W.Clyburnas (13 atk. kam., 41 n. b.). 19 įmetė Bryantas Dunstonas (9/10 dvit.).