Liublianos „Olimpija“ krepšininkai buvo arti pirmosios pergalės Eurolygoje, tačiau po dviejų pratęsimų Turkijoje slovėnai 87:89 (17:24, 25:19, 14:19, 17:11; 8:8, 6:8) turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkų pranašumą.

Rungtynės prasidėjo įtemptai, bet pirmojo kėlinuko pabaigoje šeimininkai spurtavo ir po R.Basako tritaškio skirtumas buvo 9 taškai (24:15). Antrajame ketvirtyje D.Mrsičiaus tritaškis padidino „Fenerbahce Ulker“ ekipos pranašumą iki dviženklio (27:17), bet slovėnai spurtavo 9:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (34:33). Pirmaujanti komanda kelis sykius keitėsi, o po dviejų ketvirčių pirmavo turkai - 43:42.

Po didžiosios pertraukos rezultatas išliko apylygis, o kova buvo atkakli. Kiek sėkmingiau sužaidę turkai padidino persvarą iki 6 taškų - 62:56. Lemiamame kėlinuke V.Ilievskis pataikė du tritaškius, M.Begičius pridėjo dvitaškį ir „Olimpija“ klubas susigrąžino persvarą 68:66. Netrukus S.Ozbolto baudos metimai padidino slovėnų persvarą iki 4 taškų (70:66), bet E.Preldzičiaus įmetė 5 taškus iš eilės bei grąžino pranašumą šeimininkams (71:70). Paskutinėmis ketvirtojo kėlinuko akimirkomis S.Ozboltas įmetė iš toli, išlygino rezultatą (73:73) ir paskelbė pratęsimą.

Per pirmąjį pratęsimą komandos neišaiškino nugalėtojo (81:81), nes vos tik kuri nors ekipa pabėgdavo į priekį, kita - pasivydavo. Antrajame pratęsime M.Greenas ir V.Ilievski apsikeitė tolimais metimais, o „Olimpija“ pirmavo 87:86. Bet M.Turkčanas sumetė baudos metimus, o slovėnai kelis sykius nepataikė. Tuo tarpu M.Greenas pataikė dar vieną baudos metimą, o paskutinis V.Ilievskio metimas skriejo pro šalį – „Fenerbahce Ulker“ laimėjo susitikimą 89:87.

„Fenerbahce Ulker“: E.Preldzičius 18 (7 atk.kam., 5 rez.perd.), O.Savas 15, M.Turkčanas 14 (11 atk.kam.), M.Greenas ir R.Basakas - po 13, D.Mrsičius 8 (tritaškiai 2/7).