Intriguojančios Eurolygos rungtynės užfiksuotos Turkijoje, kur Stambulo „Fenerbahče“ (13/14) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/17) klubą – 66:63 (22:20, 19:17, 10:14, 15:12).

Rungtynės klostėsi banguotai. „Fenerbahče“ rungtynes pradėjo geriau, tačiau po ilgosios pertraukos 10:3 spurtavusi „Crvena Zvezda“ išsiveržė į priekį (47:44). Į trečią kėlinį klubai žengė lygiu rezultatu – 51:51.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei „Fenerbahče“ turėjo menką pranašumą, kurį tolimu dvitaškiu sutvirtino Nikola Kaliničius (66:63). Lorenzo Brownas tada sužingsniavo, o Nando De Colo prametė iš toli. Paskutiniam svečių šansui liko 11 sekundžių, bet Stratos Perperoglou ir Jameso Gisto metimai tikslo nepasiekė.

Šiame susitikime trūko išsiskiriančių asmenybių. Dar ketvirtojo kėlinio viduryje L.Brownas su vos 12 taškų buvo vieninteliu mačo dviženklininku, o rezultatyviausiuoju tapo su vos 14. Šeimininkų gretose tik N.Kaliničius apskritai sukrapštė dešimt taškų.

„Fenerbahče“ pergalė bent trumpam stumtelėjo Kauno „Žalgirį“ į aštuntąją turnyro lentelės vietą. Belgrado klubo pergalė būtų pakėlę kauniečius į septintą.

Stambulo klubas šiame susitikime vertėsi be svarbių gynėjų Kosto Slouko bei Jamesas Nunnally. Rungtynėms, kurias Turkijoje stebėjo daugiau nei 7 tūkstančiai gerbėjų, teisėjavo Gytis Vilius, o jam talkino ispanas Juanas Carlosas Garcia bei graikas Spiros Gkontas.