Pralaimėjimą po sėkmingos trijų pergalių serijos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ komanda. Lietuvis buvo tarp rezultatyviausių, tačiau prieš tokį varžovų tritaškių pataikymą pakovoti nepavyko.

„Grizzlies“ išvykoje 128:135 (37:35, 34:34, 32:36, 25:30) nusileido Vašingtono „Wizards“ klubui.

Intriguojančioje dvikovoje stipresnė pusė nepaaiškėjo iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio, tačiau tada prabilo Vašingtono klubo snaiperiai.

Bradley Bealas per susitikimą pataikė 9 iš 12 tritaškių, viso surinko 40 taškų ir, efektingai sužaidęs rungtynių pabaigą, padovanojo savo komandai pergalę.

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė 22 taškus (10/17 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Memfio komandai tai tapo vienomis rezultatyviausių sezono rungtynių.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 28, Jonas Valančiūnas 22 (8 atk. kam.), Avery Bradley 21, Chandleris Parsonsas 16, Joakimas Noah 15, Justinas Holiday‘us 9.

„Wizards“: Bradley Bealas 40 (9/12 tritaškių, 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Jabari Parkeris 20, Bobby Portisas 18, Jeffas Greenas ir Tomašas Satoransky po 15, Thomasas Bryantas 10.