Madrido „Real“ be kovos nepasiduos. Ispanijos ekipa Eurolygos ketvirtfinalio namų rungtynėse 80:76 (15:15, 13:23, 20:20, 32:18) smogė Stambulo „Anadolu Efes“.

„Anadolu Efes“ serijoje iki trijų pergalių vis dar pirmauja 2:1. Karališkasis „Real“ tris kartus paeiliui kovėsi dėl Eurolygos trofėjaus ir dramatišku stiliumi siekia pasiekti ir ketvirtąjį.

Pablo Laso maksimaliai išnaudojo savo resursus – aikštėje pasirodė visi 12 žaidėjų. Tiesa, „Real“ strategas pataupė ir vieną lyderių Trey'ų Thompkinsą, kuris sužaidė beveik 12 minučių.

Komanda tik viename mače iš trijų turėjo pagrindinį vidurio puolėją Walterį Tavaresą, sezono metu išsilakstė itin svarbūs žaidėjai Gabrielis Deckas, Facundo Campazzo, didžiąją sezoną dalį traumą gydosi Anthony Randolphas.

Didelių vilčių P. Laso auklėtiniai neturėjo – Stambule pralaimėti susitikimai 63:90 ir 68:91.

Svečiai susikrovė pranašumą antrajame kėlinyje – 28:38. Po pertraukos Vasilije Micičius ir Rodrigue‘as Beaubois tęsė sėkmingą atkarpą, nepaisant P. Laso nestandartinės rotacijos – vienu metu trečiajame kėlinyje „Real“ rungtyniavo be nominalių įžaidėjų (55:40).

Ketvirtajame kėlinyje techninę pražangą gavo Shane‘as Larkinas, bet „Anadolu Efes“ tai papildomų sunkumų nesukėlė – turkų pranašumas lūkuriavo ties dviženkle riba (64:74). Tada prasidėjo Sergio Lllullo šou.

„Real“ per tris minutes panaikino deficitą ir paskutinę minutę pasitiko atsilikdami vos tašku (75:76). Karalius į priekį išvedė Rudy Fernandezo tritaškis likus 51 sekundei (78:76). „Anadolu Efes“ kitoje atakoje vėl užstrigo, Madrido ekipai taškus pelnė Usmanas Garuba – „Real“ finišavo atkarpa 16:0.

„Real“: Sergio Llullas 20, Alberto Abalde 11, Usmanas Garuba ir Alexas Tyusas po 10, Fabienas Causeuras 9 taškai.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 29 (6 rez. perd., 34 naud. bal.), Rodrigue'as Beaubois 18, Bryantas Dunstonas 9 taškai.