Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Milvokio „Bucks“ (33/16) ekipa išvykoje 129:117 (20:44, 40:21, 33:27, 36:25) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (26/23) krepšininkus.

Dalaso klubas turėjo net 25 taškų pranašumą (49:24),tačiau svečiai dar iki pertraukos sugebėjo priartėti – 60:65.

Rungtynėse netrūko tiesioginių dvikovų tarp dviejų europiečių, pretenduojančių į lygos MVP titulą, o viename epizode Giannis Antetokounmpo aukštai pašoko į orą ir atlikdamas perdavimą komandos draugui įspyrė Luka Dončičiui į pilvą. Po smūgio kurį laiką slovėnas nekilo nuo parketo.

Trumpam į rūbinę L. Dončičius buvo išėjęs ir pirmajame kėlinyje, kai kovodamas dėl prarasto kamuolio susidūrė su G. Antetokounmpo.

Slovėnas taip pat reiškė nepasitenkinimą dėl to, kad prieš jį nebuvo švilpiamos baudos ir trečiajame ketvirtyje buvo nubaustas technine pražanga, nes greitoje atakoje stabdė vieną į puolimą pasileidusį G. Antetokounmpo. Po teisėjo švilpuko slovėnas dar ilgai diskutavo su arbitru dėl pastorojo sprendimo.

Trečiajame kėlinyje „Bucks“ jau veržėsi į priekį (93:92), o likusius reikalus Milvokio klubas sutvarkė ketvirtajame kėlinyje.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė G. Antetokounmpo – per 40 minučių graikas pelnė 48 taškus (18/23 dvit., 2/5 trit., 6/10 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, kartą suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Dončičius buvo sunkiai sustabdomas

Dalaso klube ryškiausias buvo Luka Dončičius, kuris per 42 minutes įmetė 40 taškų (9/14 dvit., 4/12 trit., 10/11 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, 9 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Tai buvo jau šeštos rungtynės iš eilės, kuriose „Mavericks“ vertėsi be nykščio traumą patyrusio Kyrie Irvingo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 40 (13/26 metimai), Maxi Kleberas 21 (4/7 trit.), Joshas Greenas 20 (9 atk. kam.), Timas Hardaway’us 18 (4/8 trit.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 48 (20/28 metimai), Daminas Lillardas 30 (10/11 metimai, 8 rez. per.), Khrisas Middletonas 13 (8 rez. per.), Bobby Portisas 12 (10 atk. kam.).