Antradienį pirmosiose 2013-2014 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Kaune šeimininkų teisėmis žaidęs Ukrainos čempionas Kijevo "Budivelnik" klubas su trimis Lietuvos atstovais 82:79 (22:16, 19:23, 25:19, 16:21) įveikė Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) komandą.

Darjušas Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 11 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 23 su puse (23:18) minutės jis pataikė 1 tritaškį iš 4 ir 4 dvitaškius iš 7, tačiau prametė abu baudų metimus.

Michailo Anisimovo indėlis į pergalę - 6 taškai, 4 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 4 pražangos. Per 17 su puse žaidimo minutės (17:29) jis pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo abu baudų metimus.

Dainius Šalenga prie pergalės prisidėjo 4 taškais. Per 20 aikštėje praleistų minučių (20:05) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 2, realizavo 1 baudos metimą iš 2 bei kartą prasižengė.

20 taškų nugalėtojams pelnė Janis Strelniekas, 16 - Ahearnas Blake'as, 13 - Dajuanas Summersas, 10 - Ricky's Minardas.

Belgrado ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Raško Katičius (20 tšk.), Demarcusas Nelsonas (16 tšk.), Charlesas Jenkinsas (11 tšk.) bei Marko Simonovičius (10 taškų).

Atsakomosios rungtynės po savaitės bus žaidžiamos Belgrade.