0

Baigėsi paskutiniosios UEFA Europos lygos ketvirtfinalio rungtynės. Kaip daugelis ir tikėjosi, į pusfinalių etapą pateko Bilbao „Athletic“, kurie šiandien namų stadione sugebėjo atsilaikyti prieš „Schalke 04“ futbolininkus (pirmasis susitikimas baigėsi 4-2, „Athletic“ naudai). Likusius kelialapius „išgraibstė“ namuose Alkmaaro AZ sutriuškinusi „Valencia“, išvykoje „Hannover 96“ palaužęs Madrido „Atletico“ bei Lisabonos „Sporting“, kuris atsilaikė prieš Kharkovo „Metalist“.

Labiausai nepasisekė būtent ukrainiečiams, kuriems pritrūko vos vieno įvarčio, kad išlygintų bendrą rezultatą poroje su Lisabonos „Sporting“. Nors „Metalist“ įvartį praleido pirmieji, kai 44-ąją pirmojo kėlinio minutę pasižymėjo jaunoji „Sporting“ žvaigždė Rikis van Wolfswinkelis, 57-ąją minutę intrigą grąžino Jonathanas Cristaldo. Deja, per likusį laiką šeimininkams pasižymėti nebepavyko ir teko vietą pusfinalyje užleisti portugalams...

Bilbao „Athletic“ 2-2 Gelzenkircheno „Schalke 04“ (galutinis rezultatas: 6-4, į pusfinalį keliauja „Athletic“)

29' [0 - 1] K.J. Huntelaar („Schalke 04“), 41' [1 - 1] I. Gomez („Athletic“), 52' [1 - 2] Raul („Schalke 04“), 55' [2 - 2] M.S. Laskurain („Athletic“).

Hanoverio „Hannover 96“ 1-2 Madrido „Atletico“ (galutinis rezultatas: 2-4, į pusfinalį keliauja „Atletico“)

63' [0 - 1] Adrian („Atletico“), 81' [1 - 1] M.B. Diouf („Hannover 96“), 87' [1 - 2] R. Falcao („Atletico“).

Kharkovo „Metalist“ 1-1 Lisabonos „Sporting“ (galutinis rezultatas: 2-3, į pusfinalį keliauja „Sporting“)

44' [0 - 1] R.v. Wolfswinkel („Sporting“), 57' [1 - 1] J. Cristaldo („Metalist“).

Valensijos „Valencia“ 4-0 Alkmaaro AZ (galutinis rezultatas: 5-2, į pusfinalį keliauja „Valencia“)

15' [1 - 0] A. Rami („Valencia“), 17' [2 - 0] A. Rami („Valencia“), 56' [3 - 0] J. Alba („Valencia“), 80' [4 - 0] P. Hernandez  („Valencia“).