„Villarreal“ komanda UEFA Europos lygos pusfinalio etapo pirmose rungtynėse namuose 2:1 įveikė Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Manuelis Triguerosas jau 5-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Villarreal“ ekipą į priekį 1:0.

Raulis Albiolis 29-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino šiose rungtynėse šeimininkų pranašumą 2:0.

Danielis Ceballosas antrojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, bei Anglijos klubas liko rungtyniauti dešimtyje.

Nicolas Pepe 73-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Etienne’as Capoue 80-ąją minutę taip pat prieš save išvydo raudonos spalvos kortelę ir „Villarreal“ taip pat neteko aikštėje vieno žaidėjo.