„Rangers“ svajonių sezonas Europoje baigsis Europos lygos finalu prieš Frankfurto „Eintracht“ ekipą.

„Rangers“ antrose pusfinalio rungtynėse 3:1 palaužė „RB Leipzig“ klubą, kuris pirmą susitikimą buvo laimėjęs 1:0.

Atsakomosiose rungtynėse „Rangers“ išsiveržė į priekį po Jameso Taverniero įvarčio 19-ąją minutę ir atstatė pusiausvyrą pusfinalyje, o po Gleno Kamaro įvarčio 24-ąją antrąją minutę perėmė iniciatyvą.

Po pertraukos 32-asis Christopherio Nkunku įvartis sezone vėl sugrąžino „RB Leipzig“ į kovą dėl finalo – 2:1, tačiau 81-ąją minutę Johnas Lundstramas įmušė pergalingą „Rangers“ įvartį ir išvedė savo komandą į finalą.

Kitame pusfinalyje Frankfurto „Eintracht“ namuose 1:0 įveikė „West Ham United“ po vienintelio Rafaelio Borre įvarčio 26-ąją minutę. Vokiečiai laimėjo pusfinalio akistatą bendru rezultatu 3:1.

Glazgo „Rangers“ ir Frankfurto „Eintracht“ akistata vyks gegužės 18 dieną „Ramon Sanchez Pizjuan“ stadione Sevilijoje.