Vilniaus „Riteriai“ pradėjo savo pasirodymą UEFA Europos lygos atrankoje sužaisdami neparankiomis lygiosiomis su Farerų salų atstovais „Klaksvik“ rezultatu 1:1 (0:0).

„Riteriams“ ilgai truko „įsivažiuoti“ į rungtynes, o pirmasis smūgis į vartų pusę buvo atliktas tik sužaidus 14 minučių. Tuomet tolimo atstumo nepabūgęs Aleksandras Levšinas smūgiavo šalia vartų. 17-ą minutę kilo pavojus ir prie „Riterių“ vartų, kuomet perdavimo iš aikštės krašto sulaukęs Borisas Došljakas smūgiavo galva, tačiau vartininkas laiku sureagavo ir apsaugojo savo vartus, o teisėjas pasvarstęs užfiksavo pražangą.

Varžovai primetė sau parankų lėtą žaidimą, tad dar vieną progą smūgiui „Riteriams“ pavyko susikurti sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, kuomet baudos aikštelės krašte atsilaisvinęs Dovydas Virkšas atliko ne visai pavykusį smūgį. Jis greitai atsidūrė „Klaksvik“ vartininko glėbyje.

Kėliniui artėjant prie pabaigos „Riteriai“ apgulė varžovų vartus ir kelis kartus nesėkmingai siuntė kamuolį į baudos aikštelę. Galiausiai 41-ą minutę Tomas Dombrauskis atliko stiprų smūgį iš baudos aikštelės prieigų, tačiau buvo blokuotas. Antrasis kėlinys „Riteriams“ prasidėjo tobulai. Pavojingos kontratakos metu Valdemaras Borovskis ne veltui spurtavo dešiniuoju aikštės kraštu, kadangi sulaukęs savalaikio perdavimo tiksliu smūgiu vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 1:0.

56-ą minutę „Klaksvik“ išlygino rezultatą, kuomet kampinio metu „Riterių“ gynėjai paleido fareriečių gynėją Jakupą Andreaseną, o jis lengvu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus ir pelnė labai svarbų įvartį išvykoje – 1:1.

62-ą minutę geros progos sulaukė „Klaksvik“ futbolininkas Joannesas Danielsenas, kuris atsilaisvino šalia baudos aikštelės ir atliko stiprų smūgį, po kurio kamuolys prašvilpė šalia vartų skersinio.

66-ą minutę LFF stadione susirinkę žiūrovai pakilo iš savo vietų karštai sureagavę į J.Andreaseno pražangą, kuomet greitos ir išties pavojingos atakos metu Teremas Moffi buvo jau įveikęs savo varžovą ir be skrupulų pargriautas ant vejos, tačiau teisėjas nusprendė išsitraukti tik geltoną kortelę.

73-ią minutę pavojinga situacija kilo prie „Klaksvik“ vartų, kuomet po iš baudos aikštelės įžaisto kamuolio ir kelių perdavimų T.Moffi atliko gerą smūgį tolimojo virpsto link, tačiau jam pritrūko šiek tiek tikslumo.

84-ą minutę „Klaksvik“ futbolininkas Simenas Sandmaelis nuskubėjo į greitą ataką, kur įveikė net kelis „Riterių“ gynėjus, tačiau uždelsė atlikti smūgį ir galiausiai buvo užspaustas į aikštės kampą ir prarado kamuolį.

Rungtynės galiausiai pasibaigė nepakitusiu rezultatu 1:1, tad šios poros nugalėtojas paaiškės atsakomosiose rungtynėse Farerų salose.