Italijoje vykstančio vyrų krepšinio klubų Eurolygos atrankos varžybų turnyro finale penktadienį susitiks Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) ir Kantu „Mapooro“ (Italija) komandos.

Prancūzijos klubas pusfinalyje ketvirtadienį 86:78 (22:20, 20:18, 16:23, 28:17) įveikė Kazanės „Uniks“ (Rusija) krepšininkus.

Nugalėtojams Joao Paolo Batista (10 atk. kam.) pelnė 20 taškų, Cuthbertas Victoras - 15, Charlesas Kahudi - 13. Kazanės ekipoje 20 taškų surinko Kostas Kaimakoglou.

„Mapooro“ komanda pusfinalyje 89:83 (23:17, 20:27, 25:13, 21:26) įveikė Nimburko ČEZ (Čekija) ekipą. Kantu komandai Pietro Aradori pelnė 19 taškų, Jerry Smithas - 16, Jeffas Brooksas - 13. ČEZ ekipoje po 16 taškų pelnė Adrianas Abramsas ir Mike'as Tayloras.

Į Eurolygos varžybas pateks aštuonių komandų atrankos turnyro nugalėtoja. Ji žais A grupėje kartu su Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija), Madrido „Real“ (Ispanija), Maskvos srities „Chimki“ (Rusija), Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) ir Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) krepšininkais.

Atrankos varžybose pralaimėjusios komandos žais Europos taurės turnyre.