13
Maskvos CSKA – Stambulo „Fenerbahce“ 93:95 (nuotr. SCANPIX)

Tritaškis su pražanga, pratęsimas ir pergalingas metimas jo pabaigoje. Tokią krepšinio dramą pamatė Maskvoje susirinkę žiūrovai. Stambulo „Fenerbahce“ išsiveržė laimėjimą į Turkiją – 95:93 (27:16, 19:25, 15:22, 22:20, 12:10) nugalėjo šeimininkę CSKA.

13

„Fenerbahce“ 15-ąją minutę turėjo 18-os taškų persvarą. Nepaisant to, atkakli kova vyko iki pat rungtynių pabaigos.

Iki ketvirtojo kėlinio finišo likus minutei 49 sekundėms, „Fenerbahce“ pirmavo 82:75. Tada dvitaškį pataikė Kyle’as Hinesas, o tritaškį su pražanga smeigė Sergio Rodriguezas (83:82).

Stambulo komanda dar turėjo 15 sekundžių. Bradas Wanamakeris išprovokavo pražangą ir pataikė baudą iš dviejų (83:83).

Per likusias 10 sekundžių dvitaškį prametė K. Hinesas.

Pratęsimo metu „Fenerbahce“ buvo priekyje 91:86, o likus minutei – 93:89. Nando de Colo dvitaškiais rezultatą išlygino (93:93).

Svečiai paskutinei atakai turėjo 16 sekundžių. B. Wanamakeris prametė iš toli, bet laiku ranką kyštelėjo pergalę išplėšęs Nicolo Melli (95:93).

CSKA: Sergio Rodriguezas 20, Nando de Colo 18 (5/8 dvitaškių, 6 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos), Kyle’as Hinesas 17 (5/8 dvit., 7/8 baudų, 6 išpr. praž.), Cory Higginsas 17, Willas Clyburnas 10 (6 atkovoti kamuoliai).

„Fenerbahce“: Jan Vesely 31 (14/19 dvit., 5 atk. kam., 5 išpr. praž.), Bradas Wanamakeris 13 (7/8 baud., 9 rez. perd., 5 išpr. praž.), Nicolo Melli 11 (5 atk. kam.), Kostas Sloukas 10 (9 rez. perd.), Luigi Datome 10.

CSKA (6 pergalės / 2 pralaimėjimai) pirmauja Eurolygoje. „Fenerbahce“ (5/3) – ketvirta.