Šių metų Eurolygos finale nebuvo intriguojančios pabaigos. Maskvos CSKA su Ramūnu Šiškauskui pasistengė visus klausimus išspręsti dar ketvirtojo kėlinuko pradžioje ir šventė galutinę pergalę rezultatu 91:77 (22:21, 20:20, 21:16, 28:20).

Rungtynes dviem taikliais metimais pradėjo Izraelio komanda (5:0), tačiau CSKA žaidėjai netrukus susitvarkė su startiniu jauduliu ir persvėrė rezultatą – 7:5. Kėlinukui įpusėjus CSKA po dviejų iš eilės tolimų metimų pirmavo 16:10. “Maccabi” kiek sumažino deficitą, bet vėliau keturis kartus prametė nuo baudų metimo linijos ir maskviečiai atstatė pranašumą – 20:15. Vis dėlto paskutinėmis ketvirčio minutėmis „Maccabi“ sumažino skirtumą iki minimalaus – 21:22.

Antrame kėlinuke rungtynių tempą jau vis labiau diktavo Maskvos ekipa. Ir nors vienu momentu „Maccabi“ pirmavo 29:27, po kelių minučių situacija kardinaliai pasikeitė – 38:31. Triukšmingai palaikomi savo fanų “Maccabi” žaidėjai atsakė spurtu 7:0 ir vėl lygu – 38:38. CSKA pataikė du metimus iš eilės, tačiau paskutinėmis sekundėmis Willas Bynumas pataikė tritaškį su pražanga (pražangą prametė) ir rungtynėms įpusėjus CSKA pirmavo 42:41.

Po didžiosios pertraukos pamažu ėmė ryškėti CSKA persvara. “Maccabi” ekipai nepavykdavo surengti greitų atakų, tuo tarpu poziciniame puolime Izraelio ekipos krepšininkai atrodė gerokai prasčiau. Iki ketvirčio pabaigos likus mažiau nei trims minutėms CSKA pirmavo 58:49. Davidas Bluthentalis pataikė sudėtingą dvitaškį, o kitoje atakoje kamuolį perėmęs Alexas Garcia nesugebėjo pataikyti laisvas iš po krepšio. Paskutinę kėlinuko minutę Estebanas Batista buvo nubaustas nesportine pražanga prieš Tomasą Van Den Spiegelį. Ramūnas Šiškauskas, kuriam visų rungtynių metu buvo skiriamas dvigubas dėmesys, sumetė abu baudos metimus, o W.Bynumas atsakė tritaškiu – 63:57.

Ketvirtą kėlinuką CSKA komanda pradėjo laimėdama atkarpą rezultatu 10:0 ir likus kiek mažiau nei septynioms minutėms iki rungtynių pabaigos nugalėtojas jau nebekėlė abejonių – 73:57. Maskvos komanda tvirtai kontroliavo rungtynes, o “Maccabi” ekipos žaidėjai rėmėsi tik individualiais veiksmais. W.Bynumas sumažino skirtumą iki 10 taškų – 63:73, tačiau keturi Rusijos klubo žaidėjų taškai panaikino intrigą bei pergalingai užbaigė rungtynes – 91:77.