davidas bluthentalis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davidas bluthentalis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davidas bluthentalis“.

Eurolygoje – CSKA klubo triumfas

Šių metų Eurolygos finale nebuvo intriguojančios pabaigos. Maskvos CSKA su Ramūnu Šiškauskui pasistengė visus klausimus išspręsti dar ketvirtojo kėlinuko pradžioje ir šventė galutinę pergalę rezultatu 91:77 (22:21, 20:20, 21:16, 28:20). Rungtynes dviem taikliais metimais pradėjo Izraelio komanda (5:0), tačiau CSKA žaidėjai netrukus susitvarkė su startiniu jauduliu ir persvėrė rezultatą – 7:5. Kėlinukui įpusėjus CSKA po dviejų iš eilės tolimų metimų pirmavo 16:10. “Maccabi” kiek sumažino defici...
2008-05-04

Arūnas Abromaitis: Ir vėl “Maccabi”

Eurolygos B grupės komandų apžvalga Krepšinio ratas apsisuko. Praėjusio sezono kovos ir nusivylimai, apmaudūs pralaimėjimai Eurolygoje ir olimpiadoje tolsta kaip sapnas. “Žalgiris” lapkričio 1 d. pradės naują žygį trofėjų link. Eurolygos B grupėje kauniečių laukia septynios komandos. Tarp jų - ir gerai pažįstami priešininkai, ir mažiau pasiekusios, bet senas tradicijas turinčios, ambicijomis trykštančios ekipos.