Pirmą kartą šį sezoną Eurolygoje Facundo Campazzo savo gretose turėjusi Belgrado „Crvena Zvezda“ (11-15) komanda nesėkmės neišvengė.

Serbijos klubas svečiuose 80:87 (23:19, 15:22, 18:11, 24:35) nusileido Miuncheno „Bayern“ (10-16) krepšininkams.

F.Campazzo per 29 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, padarė 2 klaidas, 4 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Svečiai ketvirtajame kėlinyje dar puikavosi 9 taškų persvara (75:66), tačiau jos neišsaugojo.

Netrukus vokiečiai surengė spurtą 14-0, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai (75:80).

Prasidėjus paskutinei minutei, po du taškus dar pridėjo Nickas Weileris-Babbas bei Corey Waldenas ir įtvirtino Miuncheno ekipos pergalę (77:84).

Aikštės šeimininkai susitikimą ir laimėjo 7 taškų skirtumu, kai po tritaškį vėliau smeigė F.Campazzo ir Nielsas Giffey – 80:87.

„Crvena Zvezda“: Luca Vildoza 18 (4/5 dvit., 2/9 trit., 4/4 baud., 5 rez. perd.), Facundo Campazzo 16 (3/11 trit., 7 rez. perd.), Nemanja Nedovičius 15, Filipas Petruševas 10, Hassanas Martinas 8.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius (4/6 trit.) ir Cassiusas Winstonas po 20, Nielsas Giffey 11, Othello Hunteris ir Freddie Gillespie (9 atk. kam.) po 8, Nickas Weileris-Babbas ir Corey Waldenas po 7.