Aleksandro Trifunovičiaus treniruojamas Atėnų „Panionios“ klubas iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje, namuose po atkaklios rungtynių pabaigos 72:70 (19:10, 21:25, 16:12, 16:23) nugalėjęs Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

Graikijos krepšininkai aktyviai pradėjo susitikimą ir jau pirmojo kėlinuko pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą 19:9. Antrajame ketvirtyje B.Cvetkovičiaus tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki 13 taškų (26:13), bet serbai nesirengė pasiduoti ir spurtavę 11:0 persvėrė rezultatą savo naudai (29:28).

Vis dėlto šeimininkai susigrąžino pranašumą ir po didžiosios pertraukos padidino atotrūkį iki 14 taškų - 51:37. Paskutiniame kėlinuke U.Tripkovičius įmetė vieną, o M.Tepičius - du tritaškius ir „Partizan“ komandos atsilikimas sumažėjo iki 2 taškų (66:68). Tačiau perimti iniciatyvos svečiams nepavyko ir „Panionios“ iškovojo sunkią pergalę 72:70.

„Panionios“: A.Milesas 18 (4 rez.perd.), B.Cvetkovičius 14, L.Baxteris 12, I.Kalampokis 11.

„Partizan“: M.Tepičius 19 (5 rez.perd.), A.Rasičius 12, U.Tripkovičius ir N.Veliskovičius - po 11.