Anglijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynėse namuose net 7:0 sutriuškino Šiaurės Makedonijos futbolininkus.

Harry Kane‘as 29-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Anglijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

Bukayo Saka 38-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino Anglijos rinktinės pranašumą  2:0.

Marcusas Rashfordas 45-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

B.Saka antrojo kėlinio pradžioje pridėjo dar du savo įvarčius šiose rungtynėse ir rezultatas tapo jau net 5:0.

Kalvinas Phillipsas 64-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir dar labiau padidino anglų pranašumą 6:0.

H.Kane’as 73-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį, o Anglija iškovojo pergalę rezultatu 7:0.

Tuo tarpu Prancūzijos rinktinė B grupės susitikime minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Graikijos futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Randalis Kolo Muani 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Julesas Kounde 44-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Odysseas Vlachodimos.

Kylianas Mbappe 55-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0.

Graikai mačą užbaigė mažumoje, nes Konstantinos Mavropanos 70-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir buvo išvytas iš aikštės.

Per likusį laiką rezultatas nepakito ir prancūzai šventė minimalią pergalę.