Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynės tarp Anglijos ir Ukrainos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.

Jude‘as Bellinghamas 5-ąją minute atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Oleksandras Zinčenka 26-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Ukrainos rinktinę į priekį 1:0.

Kyle’as Walkeris 41-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Bukayo Saka 59-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Harry Kane’as 64-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Harry Maguire’as 72-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.

Marcusas Rashfordas 85-ąją minute baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.