Anglijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato C grupės atrankos rungtynėse 4:0 sutriuškino Maltos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Ferdinando Apapas 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir Anglijos rinktinė išsiveržė šiame susitikime į priekį 1:0.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 28-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Harry Kane’as 31-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo jau 3:0.

Jamesas Maddisonas 53-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas ir pasižymėti nepavyko.

Marcusas Rashfordas 73-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

Callumas Wilsonas 82-ąją minutę sėkmingai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Tuo tarpu Prancūzijos rinktinė B grupės rungtynėse svečiuose užtikrintai 3:0 nugalėjo Gibraltaro futbolininkus.

Olivieris Giroud 3-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Prancūzijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Kingsley Comanas 14-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Dayle‘as Coleingas meistriškai atrėmė kamuolį.

Aurelienas Tchouameni 29-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Kylianas Mbappe pirmojo kėlinio pabaigoje realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Antoine‘as Griezmannas 52-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartus.

Aymenas Mouelhi 78-ąją minute nukreipė kamuolį į savus vartus ir šio susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.