Šeštadienį Euro 2020 čempionato rungtynėse „Estadio de La Cartuja“ stadione Sevilijoje E grupėje Ispanijos rinktinė nesugebėjo įveikti Lenkijos ekipos ir sužaidė lygiosiomis 1:1.

Lenkai išsaugojo galimybes prasibrauti į atkrintamąsias, nes pralaimėjimas būtų užkirtas kelią bet kokius šansus žengti toliau.

Ispanijos rinktinę į priekį 24-ą minutę išvedė Gerardas Moreno, tačiau 54-ą minutę Robertas Lewandowski smgiu galva išlygino rezultatą.

Vos po kelių minučių ispanai turėjo puikią progą vėl išsiveržti į priekį, tačiau G.Moreno smūgiuotas 11 metrų baudinys atsimušė į virpstą.

Šiose rungtynėse pasirodė lenkas Kacperas Kozlowski, kuris būdamas 17 metų ir 246 dienų tapo jauniausiu žaidėju, kada nors pasirodžiusiu Europos čempionate. Jis šešiomis dienomis pagerino anglo Jude Bellinghamo rekordą.

Ispanijos ekipa ir toliau lieka be pergalių bei su 2 taškais žengia trečioje E grupės vietoje, tuo tarpu Lenkijai tai buvo pirmasis taškas čempionate ir jie užima ketvirtą poziciją.

Pirmą vietą su 4 taškais užima Švedija, o antra su 3 taškais žengia Slovakija. Trečiame grupių ture Lenkija susikaus su Švedija, o Ispanija susitiks su Slovakija.