ispanijos futbolo rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ispanijos futbolo rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ispanijos futbolo rinktinė“.

Traumą patyrusiam Ispanijos talentui – nykios prognozės: be futbolo gali praleisti pusę metų

Ispanijos ir „Barcelona“ puolėjas Gavi patyrė sunkią kelio traumą per „Euro 2024“ atrankos rungtynes su Sakartvelu. Devyniolikmetis po šuolio, kai šoko kontroliuoti kamuolio, nepatogiai nusileido ir su ašaromis akyse paliko aikštę Valjadolide. Ispanijos rinktinės vadovas Luisas de la Fuente sakė, kad reikia laukti tyrimų, nes baiminamasi, jog tai gali būti priekinio kryžminio raiščio trauma. Jei pasitvirtintų ši prognozė, futbolininkas be futbolo turėtų praleisti apie pusę metų.
2023-11-20

Dar trys rinktinės užsitikrino vietas Europos futbolo čempionate

Atrankoje į Europos futbolo čempionatą vietas finaliniame etape užsitikrino Ispanijos, Velso ir Turkijos rinktinės. Sekmadienį ispanai išvykoje 1:0 palaužė Norvegijos atstovus ir nubraukė varžovų viltis patekti į finalinį etapą. Po Ispanijos rinktinės triumfo vietą 2024 metų Europos čempionate kartu su jais užsitikrino ir Škotijos rinktinė. Į priekį šiose rungtynėse Ispanijos rinktinė galėjo įsiveržti dar 20-ąją minutę.
2023-10-16

Į Lietuvą vėl sugrįžęs Salgado šyptelėjo dėl teisėjų sprendimo ir nostalgiškai prisiminė savo karjerą

Šeštadienio vakarą Kauno Dariaus ir Girėno stadionas sulaukė ypatingų svečių. Į Lietuvą iš įvairių pasaulio kampelių atvyko pasaulinės futbolo legendos, kurios sužaidė draugišką mačą su legendiniais mūsų šalies futbolininkais.  Vienas iš FIFA legendų komandos futbolininkų buvo žymus Ispanijos futbolininkas Michelis Salgado.
2023-10-01

„Euro 2024“ atranka: Italija įveikė ukrainiečius, Ispanijos rinktinė sutriuškino Kiprą

Italijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynėse 2:1 įveikė Ukrainos futbolininkus. Davide‘as Frattesi 12-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0. Pastarasis 29-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0. Andrejus Jarmolenko 41-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Tikslaus perdavimo sulaukęs...
2023-09-13

Jokio pasigailėjimo: 7 įvarčius pelniusi Ispanijos rinktinė iškovojo triuškinamą pergalę

Ispanijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos A grupės išvykos rungtynėse 7:1 nušlavė Sakartvelo futbolininkus. Alvaro Morata 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Ispanijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0. Solomonas Kvirkvelia 27-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir tokiu būdu padvigubėjo ispanų pranašumas 2:0. Dani Olmo 38-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0. A...
2023-09-08

Paaiškėjo pasaulio moterų futbolo čempionato pusfinalio dalyvės

Pasaulio moterų futbolo čempionate šeštadienį paaiškėjo abiejų pusfinalių poros. Dėl bilietų į finalą pirmajame pusfinalyje tarpusavyje susikaus švedės ir ispanės, o kitoje pusfinalio kovoje žais anglės bei australės. Anglės ketvirtfinalyje rezultatu 2:1 nugalėjo Kolumbijos futbolininkes. Jų būsimos varžovės australės ketvirtfinalyje po įtemptos 11 m baudinių serijos (7:6) palaužė Prancūzijos rinktinę.
2023-08-12

Mačo pabaigoje pergalę išplėšę ispanai žengė į Tautų lygos finalą

Ispanijos rinktinė UEFA Tautų lygos pusfinalyje 2:1 įveikė Italijos futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.  Yeremi Pino jau 3-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Ispaniją į priekį 1:0. Visgi netrukus rezultatas tapo lygus, kai Ciro Immobile 11-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1. Kiek vėliau abi komandos turėjo šansų pasižymėti, bet įvarčiais progos nevirto.
2023-06-15

Ispanijos treneris po netikėto pralaimėjimo škotams: „Mes kūrėme momentus, bet įmušė varžovai“

Ispanijos rinktinės treneris Luisas de la Fuente mano, kad jo komanda rungtynėse su Škotija pasirodė geriau. Priminsime, kad atrankos į Europos čempionatą rungtynes ispanai pralaimėjo 0:2. „Mes padarėme daug teisingų dalykų, kad rezultatas būtų geras. Galvoje išsaugosiu gerus momentus, – sakė treneris po rungtynių. – Turime, kur augti, tačiau esu patenkintas žaidėjų santykiais.
2023-03-29

Euro 2024 atranka: ispanai gavo antausį nuo škotų, latviai krito Velse

Ispanijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos A grupės rungtynėse labai netikėtai 0:2 turėjo pripažinti šeimininkų Škotijos futbolininkų pranašumą. Škotų saugas Scottas McTominay‘us jau 7-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Škotijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0. Ispanai turėjo progų pasižymėti ir vis grasino škotų vartams, bet pasižymėti nepavyko. Bet dar sykį įmušti pavyko šeimininkams, kai Sc.
2023-03-28

Europos čempionato atranka: Ispanija sutriuškino be Haalando žaidusią Norvegijos rinktinę

Ispanijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos A grupės rungtynėse 3:0 nugalėjo Norvegijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Dani Olmo 13-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Ispanijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0. Fredrikas Aursnesas 29-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau vartininkas Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį.