34
Čekija – Turkija (nuotr. SCANPIX)

Abiem komandoms ši pergalė buvo aukso vertės, tačiau turkai nugalėjo 2:0, o tai reiškia, kad su 1 taškeliu likę čekai kraunasi lagaminus ir važiuoja namo, o Turkija su trimis taškais dar turi šansų iškopti į kitą etapą.

34

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Čekija: Petr Čech, Pavel Kaderabek, Roman Hubnik, Tomaš Sivok, Tomaš Necid, Borek Dočkal, Daniel Pudil, Jaroslav Plašil, David Pavelka, Ladislav Krejči, Vladimir Darida.

Turkija: Volkan Babacan, Hakan Balta, Gokhan Gonul, Selcuk Inan, Arda Turan, Ismail Koybasi, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Burak Yilmaz, Volkan Sen, Emre Mor.

10` Turkija muša įvartį! Greitos atakos metu kamuolį į P. Čecho vartus nukreipė B. Yilmazas! Turkai muša pirmąjį įvartį čempionate!

24` Pavojingas Tomašo Necido smūgis virš vartų.

26` Graži turkų kombinacija, tačiau kamuolys skrieja visai šalia vartų.

31` Pavojinga čekų ataka, tačiau P. Kaderabikas į kamuolį nepataiko.

38` Jaroslavas Plašilas smūgiuoja iš toli, smūgis – labai pavojingas, tačiau puikiai žaidžia vartininkas.

45` Baigėsi pirmasis kėlinys.

51` G. Gonului prakirsta galva po susidūrimo su galvomis su varžovu.

58` Pavojingai šauna Emre Moras, tačiau kamuolys skrieja virš vartų.

65` Ozanas Tufanas muša antrąjį Turkijos įvartį! Nors galima ginčytis, kad buvo nuošalė, tačiau teisėjas vėliavėlės nepakelia ir turkai priekyje 2:0. Atrodo, kad čekų čempionatas tuoj pasibaigs.

83` Mėsmalė čekų baudos aikštelėje, tačiau turkams pasižymėti nepavyksta.

90` Viskas, rungtynės baigtos, Turkija švenčia pergalę.