Europos čempionato pirmajame rate nustebinusios rinktinės – Islandija ir Vengrija – susitiko tarpusavyje. Vengrai net 2:0 nugalėjo austrus, o islandai 1:1 sužaidė su Portugalija. Vengrijai tai būtų šešta iš eilės pergalė prieš Islandiją, kurios sudėtis – lygiai tokia pati, kaip ir rungtynėse su portugalais. Paskutinis šių komandų susitikimas, vykęs 2011 metais, baigėsi vengrų pergalė 4:0. Šiandien abu įvarčius mušė Islandija, tačiau vienas jų buvo į savo vartus, o rungtynės baigėsi 1:1.

0` Startinės komandų sudėtys

Islandija: H. Halldorsson, B. Sevarsson, R. Sigurdsson, J. Gudmundsson, B. Bjarnason, K. Sigthorsson, G. Sigurdsson, K. Arnason, J. D. Bodvarsson, Aron Gunnarsson, A. Skulason.

Vengrija: G. Kiraly, A. Lang, T. Kadar, B. Dzsudzsak, A. Nagy, Z. Gera, L. Kleinheisler, Z. Stieber, T. Priskin, R. Guzmics, R. Juhasz.

0` Prieš rungtynes neramumai kilo Vengrijos fanų zonoje, aplink juos sustiprintos apsaugos pajėgos.

16` Pasigrožėkite, kokią atmosferą kuria sirgaliai.

26` Sužaidus pusę pirmojo kėlinio komandos įvarčių nepelnė.

31` Puikią progą turi islandai, tačiau veteranas G. Kiraly žaidžia patikimai.

40` G. Sirgudssonas muša 11 metrų baudinį ir išveda Islandiją į priekį!

45` Pirmasis kėlinys baigėsi islandams pirmaujant 1:0. Vengrai nebeatrodo tokie agresyvūs, kaip pirmajame mače su austrais.

68` Islandai toliau įrodinėja, kad yra vertesni pergalės ir kuria daugiau bei kokybiškiau nei vengrai, tačiau skirtumo padidinti nesugeba.

83` Vengrija atsigauna ir, atrodo, nėra linkusi pasiduoti anksčiau laiko, tačiau rezultato pakeisti Vengrijai nepavyksta.

88` Po skerso perdavimo į baudos aikštelę krenta įvartis į Islandijos vartus. Deja, tačiau kamuolį į savo vartus nukreipė pats islandas B. Savarssonas.

90+4` Rungtynės baigiasi islandų smūgiu į vartus, tačiau pasižymėti jiems nepavyko per plauką ir komandos išsiskiria taikiai 1:1.