Įsimintiną pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (2/4). Graikijos klubas namuose 95:69 (22:13, 30:22, 26:20, 17:14) sutriuškino titulą ginančią Stambulo „Anadolu Efes“ (1/5).

„Anadolu Efes“ patyrė jau penktąją nesėkmę šiame sezone. Turkijos pirmenybėse ekipa taip pat nežiba – 3 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

Penktadienį čempionai savo aikštėje kovos prieš Kauno „Žalgirį“.

PAO dominavo nuo pat pirmojo kėlinio. Dimitrio Prifčio auklėtiniai susikūrė 14 taškų pranašumą (22:8). Svečiams itin sunkiai sekėsi sulaikyti Darylą Maconą.

Dar vieną žudančią atkarpą šeimininkai surengė trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 14:0. Po tokio supurtymo Turkijos ekipa nebeatsigavo (71:45).

Trečiajame kėlinyje neapsikentė „Anadolu Efes“ vyr. treneris Erginas Atamanas. Teisėjas jam išrašė diskvalifikacinę pražangą ir specialistas buvo priverstas žingsniuoti į rūbinę.

Visą susitikimą turkus baudęs Darylas Maconas sužaidęs karjeros mačą. Jo sąskaitoje – 34 taškai (2/2 dvit., 9/12 trit.), 3 rezultatyvūs perdavimai, 4 atkovoti kamuoliai ir 38 naudingumo balai.

„Panathinaikos“: D. Maconas 34 (2/2 dvit., 9/12 trit., 3/3 baud. met., 3 rez. perd., 4 atk. kam., 38 naud. bal.), Nemanja Nedovičius 17, Howardas Sant-Roosas 13, Georgios Papagiannis 12 taškų.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 16, Elijah Bryantas 15, Chrisas Singletonas 11 taškų.