0

Pirmadienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose „Energijos“ ledo ritulininkai sukūrė dar vieną puikų scenarijų susirinkusiems sirgaliams – po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai atsilikinėdami dviem įvarčiais, įveikė varžovus iš Gomelio 4:3 (0:2, 2:0, 2:1), teigiama pranešime spaudai.

Rungtynės nuo pat pradžių buvo labai aktyvios - tik pirmojoje dalyje labiau sekėsi svečiams. Po pertraukos grįžę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino, o trečiojoje rungtynių atkarpoje per kelias minutes pelnę du įvarčius „Energijos“ ledo ritulininkai nulėmė susitikimo baigtį.

Vartus vėl patikimai gynė patyręs Nerijus Dauksevičius. Dovydas Kulevičius po rungtynių teigė: „tai buvo dvi puikios rungtynės, kurias mums pavyko laimėti tik po labai atkaklios kovos. Visi žaidėjai padarėme didžiulį darbą aikštėje, už ką ir nusipelnėme sirgalių ovacijų“.

Po įvartį „Energijai“ pelnė: Deividas Kazlauskas (22:39), Šarūnas Kuliešius (35:01), Andrius Židkovas (43:21) ir Paulius Gintautas (45:01). Svečių gretose pasižymėjo: Nikita Jurčenka (9:10), Aleksandras Pastuchovas (16:55) ir Nikita Ustinenka (55:00).

Po 24 – os pergalės Baltarusijos „Aukščiausioje“ lygoje elektrėniškiai, surinkę 76 – is taškus lieka antroje vietoje. Sausio 17-18 dienomis „Energijos“ vyksta į Minską, kur jėgas išbandys su „Junior“ (72 tšk.) klubu, užimančiu 4-ą vietą.