Antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo „Ventspils“ krepšininkai, kurie namuose tik dvikovos pabaigoje 71:69 (15:21, 16:9, 20:20, 20:18) palaužė Talino „Kalev/Cramo“ komandą.

Dvikova prasidėjo lygiai, o 7 taškus be atsako pirmojo kėlinuko pabaigoje pelnę estai išsiveržė į priekį 21:15. Antrajame kėlinuke šeimininkai išlygino rezultatą ir susigrąžino persvarą (24:21), bet ambicingi estai buvo persvėrę rezultatą savo naudai. Po dviejų kėlinukų „Ventspils“ pirmavo 31:30.

Situacija nesikeitė ir po didžiosios pertraukos, o prieš lemiamą susitikimo dalį latviai turėjo tą patį vieno taško pranašumą (51:50). Ketvirtajame ketvirtyje „Ventspils“ įgijo 8 taškų persvarą (65:57).

Tačiau „Kalev/Cramo“ krepšininkai nenuleido rankų, pradėjo aktyviau gintis, J.Linehanas sumetė 4 baudos metimus ir tritaškį ir sumažino estų deifictą iki minimumo (66:67). Likus žaisti 24 sekundes G.Arbeto tolimas metimas išlygino rezultatą, bet M.Jurevicus sumetė baudos metimus, o estams užpulti krepšinio nepavyko. „Ventspils“ iškovojo pergalę 71:69.

„Ventspils“: R.Zakis 20, T.Brazeltonas 10 (4 rez.perd.), J.Umbrasko 9, M.Jurevicus ir J.Strielnieks - po 8.

„Kalev/Cramo“: J.Linehanas ir N.Foxas (7 atk.kam.) - po 12, G.Arbetas 11, J.Pace‘as (7 atk.kam.) ir I.Todorovičius - po 8.