„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame „El Clasico“ mūšyje svečiuose net 4:0 sutriuškino Madrido „Real“ futbolininkus.

Federico Valverde 7-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį.

Ousmane‘as Dembele 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą Thibautas Courtoisas apgynė saugomus vartus.

Ferranas Torresas 18-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 29-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Ronaldas Araujo 38-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva padvigubino katalonų ekipos pranašumą 2:0.

F.Torresas 47-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir dar labiau padidino svečių komandos pranašumą 3:0.

P.E.Aubameyangas 51-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

O.Dembele 73-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.