41
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Real“ ekipa patyrė vieną gėdingiausių pralaimėjimų per visą „El Clasico“ istoriją, kai sekmadienį 1:5 (0:2) išvykoje nusileido „Barcelona“ futbolininkams.

41

Pirmasis įvartis krito jau 11-ąją minutę, kai daugybę laisvės visų rungtynių metu turėjęs Jordi Alba įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko puikų perdavimą Phillipe Coutinho - šis proga pasinaudojo.

Antrąjį įvartį pelnė Luisas Suarezas, realizavęs 11 m baudinį 30-ąją mačo minutę. Jis jau ruošėsi smūgiui į vartus, kai baudos aikštelėje puolėją griovė prancūzas Raphaelis Varane. Teisėjas iš pradžių nebuvo linkęs skirti 11 m baudinio, bet tą padarė pasinaudojęs vaizdo peržiūros sistema (VAR).

Rezultatą 50-ąją minutę netikėtai rezultatą sušvelnino Marcelo. „Real“ toliau naudojosi tuo, kad „Barca“ kiek primigo ir netrukus vos neišlygino rezultato - Luka Modričiaus smūgis kliudė virpstą.

Vis tik katalonai galiausiai įtvirtino savo pranašumą, kai 77-ąją minutę antrą kartą pasižymėjo L. Suarezas. Bet urugvajietis savo šou ir „Real“ daužymo baigęs dar nebuvo - galiausiai jis pelnė trečią įvartį 83 minutę.

Netrukus iš jo estafetę perėmė Arturo Vidalis (87 min.), kuris baigė varžovų žeminimą.

Šį mačą dėl traumos praleido Lionelis Messi.

„Barcelona“ po šios pergalės susigrąžino pirmenybių lyderės poziciją ir po dešimties rungtynių turi 21 tašką. „Real“ su 14 taškų žengia vos devintoje vietoje.