Po vakar Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione vykusių UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo mačo tarp vietos „Ekrano“ ir „Baku“ (2:2) iš Azerbaidžano Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris Valdas Urbonas negailėjo pagyrų nei savo futbolininkams, nei varžovams ir išliko optimistas.

„Susitikome su rimta ir galinga komanda, susirinkusia tikrai kvalifikuotus žaidėjus, tad mums buvo nelengva. Prieš rungtynes kalbėjau, kad mums svarbu iškovoti pergalę ir nepraleisti įvarčio, bet, kaip matyti po rungtynių, abiejų užduočių mes neįvykdėme. Nežiūrint į tai, savo vyrams negaliu pasakyti nė vieno priekaišto, nes visi atidavė visas jėgas.

„Baku“ gerai kontroliavo kamuolį, žaidė labai gerai. Antrajame kėlinyje įmušėme įvartį, negaliu sakyti, kad sustojome ar išsigandome kažko, bet, aišku, truputį atidavėme iniciatyvą. Deja, jau kelintą kartą šiais metais paskutinėmis minutėmis turėjome didelių problemų. Kažkaip trūksta žaidėjams atsakomybės, disciplinos, ir koncentracijos, todėl varžovai, galima sakyti, neturėdami realių progų, pelnė du įvarčius.

Varžovų spaudimas buvo pastovus. Matėte, kad jų aukštaūgis puolėjas Felipe Almeida Felixas mums nuolat kėlė įtampą, taip pat standartinės padėtys, bet mes sėkmingai nuo jų gynėmės. Tačiau porą klaidelių ir pralaimėtų mikrodvikovų lėmė tai, kai praleidome du įvarčius. Pasisekė, kad per pridėtinį laiką išlyginome rezultatą – tai didelis pliusas mums.

Kvalifikacija susideda iš dvejų rungtynių ir manau, kad emocinis pakilimas dabar mūsų pusėje. Taigi be jokios baimės ir atsargumo galiu pasakyti, kad Baku mes irgi pasistengsime įmušti įvartį,“ – pažadėjo V. Urbonas

Priminsime, kad atsakomasis susitikimas tarp „Ekrano“ ir „Baku“ Azerbaidžano sostinėje vyks lygiai po savaitės, liepos 21 d.