61
Eurolygos pusfinalis: „Žalgiris“ – „Fenerbahče“ (nuotr. Fotodiena.lt)

Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas po pralaimėto Eurolygos pusfinalio slapukavo, bet labai susikrimtęs nebuvo. Krepšininkas teigė, kad dabar svarbiausia – sekmadienį laimėti rungtynes dėl trečiosios vietos.

61

„Manau, pavyks atsigauti. Tikrai norėtume gerų rungtynių ir iškovoti trečiąją vietą. Tai mums svarbu, nes finalo ketverte žaidžiame ne kasmet“, – kalbėjo E. Ulanovas.

Žalgiriečių varžovai paaiškės po antrojo pusfinalio tarp Maskvos CSKA ir Madrido „Real“. Savąjį „Žalgiris“ pralaimėjo Stambulo „Fenerbahče“ – 67:76.

Kauniečiai sunkiai pradėjo rungtynes, klampų pirmąjį jų kėlinių pralaimėję 13:19.

„Man, kaip žaidėjui, sunku rasti paaiškinimą. Gal tai lėmė jaudulys. Finalo ketvertas mūsų komandai – didelis įvykis. Iš kitos pusės, „Fenerbahče“ pradėjo agresyviai, spaudė mus, nutraukė perdavimus ir panašiai. Mums trūko aštrumo, prasiveržimų. Tai, ką norime, pradėjome žaisti tik antrojo kėlinio pabaigoje“, – neslėpė E. Ulanovas.

Krepšininko teigimu, 19 taškų pelniusio Bobby Dixono pasirodymas netapo netikėtumu. Vis dėlto žalgirietis mano, kad šio gynėjo žaidimas nulėmė rungtynes.

E. Ulanovas neatviravo apie vyriausiojo komandos trenerio Šarūno Jasikevičiaus po rungtynių pasakytus žodžius.

„Tai – mūsų rūbinė. Tegu viskas ir lieka joje“, – nusišypsojo puolėjas.