Savaitgalį Kyviškių aerodrome akrobatinio skraidymo lakūnai kovojo dėl Lietuvos čempiono titulo. 43-ią kartą surengtose varžybose triumfavo ir geriausio Lietuvos piloto vardą po metų pertraukos susigrąžino Eltonas Meleckis. Su-26 lėktuvu skridęs ir visose trijose (laisvoji, privalomoji ir nežinoma) programose nugalėjęs E. Meleckis Lietuvos čempiono titulą iškovojo aštuntą kartą.

Antrą viet Lietuvos čempionate užėmė Šarūnas Staniulis (Extra 300), trečias liko Arvydas Kačanauskas (Jak-52). Praėjusių metų čempionas Donaldas Bleifertas dėl ligos varžybose nedalyvavo.

VGTU AGAI (Antano Gustaičio aviacijos instituto) taurės varžybose mažiau patyrusiems lakūnams pagal paprastesnę programą nugalėjo Vytautas Galvonas.

Po dviejų savaičių E. Meleckis ir D. Bleifertas išskris į pasaulio čempionatą Slovakijoje. Prieš metus Lietuvos pilotai Europos akrobatinio skraidymo čempionate užėmė atitinkamai 8 ir 21 vietas.