9
„Dzūkija“ - „Šiaulius“ rugtynės (nuotr. Fotodiena.lt)

BEKO-LKL čempionate „Dzūkija“ (20-16) namuose 79:51 (19:8, 25:16, 15:11, 20:16) įveikė „Šiaulius“ (17-19) ir tęsia kovą dėl ketvirtos vietos turnyro lentelėje.

9

Rungtynes spurtu 9:0 pradėjo „Dzūkija“. Po Giedriaus Gusto dvitaškio skirtumas pirmą kartą išaugo iki dviženklio (13:2). Šeimininkų spurtas tęsėsi ir persvara pasiekė 15 taškų ribą (19:4). Po pirmojo kėlinio „Dzūkija“ pirmavo užtikrintai – 19:8.

Antrojo kėlinio pradžia nieko gero „Šiauliams“ nežadėjo – „Dzūkija“ spurtavo 9:1 ir dar labiau nutolo (28:9). Fedoras Dmitrievas pataikė du tritaškius, Paulius Dambrauskas pridėjo vieną ir šeimininkai pirmavo jau 23 taškais (44:21). Ketvirtį tolimu metimu baigė Karolis Babkauskas – 44:24.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tapo apylygis – į kiekvieną „Šiaulių“ bandymą priartėti, „Dzūkija“ atsakydavo sėkmingu žaidimu. Trijų minučių atkarpą komandos sužaidė itin nerezultatyviai: 2:2 (53:33). Lemiamą ketvirtį „Šiauliai“ pasitiko turėdami 24 taškų deficitą – 59:35.

Lemiamu turėjęs būti ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas: „Dzūkija“ surengė dar vieną spurtą 10:0 ir pirmavo (69:35). „Šiauliai“ bandė sumažinti atsilikimą, tačiau visos svečių pastangos buvo bevaisės. Paskutinėse minutėse „Dzūkija“ kiek atsipalaidavo, tačiau triuškinamą pergalę šventė būtent aikštės šeimininkai – 79:51.

„Dzūkija“: Paulius Dambrauskas 19 tšk., Fedoras Dmitrievas 15 tšk., Ryanas Nicholas 14 tšk., Artūras Jomantas 10 tšk.

„Šiauliai“: Jeffery Allenas 12 tšk. 12 atk. kam., Modestas Kumpys 10 tšk., Rolandas Alijevas 8 tšk., Rokas Giedraitis 7 tšk.