0

Eurolygos antrojo etapo F grupės kovas pergale pradėjo Italijos čempionė du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri savo aikštelėje 81:67 (14:18, 18:14, 24:17, 25:18) įveikė Bilbao „Gescrap“ krepšininkus.

Traumas besigydantys Kšyštofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas mačui registruoti nebuvo.

Sėkmingai susitikimą pradėję svečiai iš Ispanijos antrajame kėlinyje buvo įgiję dviženklę persvarą (30:20), tačiau po didžiosios pertraukos jau dominavo Sienos klubas. Trečiąjį ketvirtį „Montepaschi“ komanda pradėjo spurtu 13:2 ir po Bo Mccalebbo bei Davido Mosso metimų pakreipė įvykius sau naudinga linkme - 45:34.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui Bilbao ekipos deficitas buvo sumažėjęs iki šešių taškų (58:54), tačiau aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklį pranašumą (71:60) ir laimėjo rungtynes rezultatu

„Montepaschi“: B.McCalebbas (dvitaškiai 7/10) ir D.Andersenas - po 18, D.Mossas ir B.Thorntonas - po 8.

„Gescrap“: K.Vasiliadis 16, M.Baničius 11 (baudos 7/8), R.Grimau 10, A.Hervelle 9 (6 atk. kam..).