Grenchene (Šveicarija) surengtose dviračių treko varžybose „Track Cycling Challenge“ (UCI I kategorija) Vasilijus Lendel iškovojo trečią vietą. Lietuvos dviratininkas prizininku tapo sprinto lenktynėse.

V. Lendel kvalifikacijoje tarp 36 dalyvių buvo ketvirtas ir iškart pateko į aštuntfinalį. Vasilijus 200 m distanciją iš eigos įveikė per 9,819 sek. Geriausiai kvalifikacijoje pasirodė 2019 m. pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas ir šių metų Europos vicečempionas lenkas Mateusz Rudyk – 9,548 sek.

V. Lendel aštuntfinalyje įveikė vokietį Willy Weinrich (13-as kvalifikacijoje), ketvirtfinalyje 2-1 nugalėjo kitą vokietį Luca Spiegel (5), o pusfinalyje 0-2 pralaimėjo M. Rudykui. Kovoje dėl trečios vietos Lietuvos dviratininkas 2-0 įveikė vengrą Sandor Szalontay (6). M. Rudyk finale 2-0 nugalėjo 2017 ir 2022 m. Europos čempioną bei dukart pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoją prancūzą Sebastien Vigier (2).

Keirino rungtyje (34 dalyviai) V. Lendel užėmė septintą vietą. Jis laimėjo pirmojo etapo antrąjį važiavimą, antrajame pusfinalio važiavime liko paskutinis, šeštas, o B finale (dėl 7-12 vietų) finišavo pirmas.

Moterų sprinto lenktynėse (18 dalyvių) Miglė Lendel užėmė 13-ą vietą.

Lietuvos dviratininkė kvalifikacijoje buvo taip pat 13-a (11,195 sek.). Greičiausia buvo 2022 m. pasaulio čempionė ir daugkartinė Europos čempionatų prizininkė prancūzė Mathilde Gros (10,472 sek.).

M. Lendel aštuntfinalyje pralaimėjo šių metų Europos vicečempionei vokietei Pauline Grabosch (4).

Nugalėtoja tapo dabartinė Europos čempionė ir pasaulio vicečempionė vokietė Lea Friedrich (2).

M. Lendel keirino rungtyje pasidalijo taip pat 13-ą vietą. Miglė pirmojo etapo pirmajame važiavime buvo paskutinė, šešta, o antrajame paguodos važiavime liko ketvirta ir nepateko į pusfinalį.