Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (6/10) ekipa patyrė dar vieną pralaimėjimą NBA pirmenybėse, kai svečiuose 89:97 (21:24, 20:25, 32:24, 16:24) krito prieš Detroito „Pistons“ (4/10) klubą.

Lietuvis per 34 minutes pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 11 akamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, penkis sykius suklydo ir blokavo varžvo metimą.

Mačo nugalėojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Jo viduyje „Pacers“ dar turėjo 2 taškų pranašumą (82:80), tačiau tuomet „Pistons“ surengė mini šturmą.

Detroito ekipai pavyko surengti kelias atakas be atsako ir susikrauti 8 taškų persvarą (96:88). D. Sabonis su komandos draugais dar priartėjo, bet Jeremi Granto keli tikslūs metimai iš eilės įtvirtino galutinai „Pistons“ pergalę.

Nugalėtojams Jeremi Grantas surinko 19 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Pralaimėjusiems Malcolmas Brogdonas įmetė 20. Caris LeVerto sąskaitoje – 18 taškų.

Abi komandos krepšį atakavo žemesniu nei 43 proc. taiklumu, o tritaškius - žemesniu nei 29 proc. taiklumu. Taip pat abu klubai padarė net po 30 klaidų.

„Pistons“: Jerami Grantas 19, Cory Josephas 18 (5 atk. kam.), Cade Cunninghamas 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Saddiqas Bey 15, Frankas Jacksonas 11.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 20, Carisas LeVertas 18, Domantas Sabonis 15 (11 atk. kam.), Torrey Craigas 10.