10
Jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

„Toronto Raptors“ nepaliko vilčių „Houston Rockets“ kompanijai su Jamesu Hardenu priešakyje – trečiadienį namie įtikinamai įveikė svečius iš Hjustono 115:102. Prie pergalės stipriai prisidėjo Jonas Valančiūnas, pelnęs ketvirtą dvigubą dublį šį sezoną.

10

„Raptors“ po pirmojo kėlinio padidino apsukas ir spurtavę antrojo pabaigoje buvo susikrovęs dviženklę persvarą. J. Valančiūnas per 31 minutę pelnė 15 taškų (6/10 dvitaškiai,3/4 baudos) , atkovojo 16 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, penkiskart suklydo ir dukart prasižengė.

Rezultatyviau žaidė DeMaras DeRozanas – 24 taškai, DeMarre Carollas – 20, Kyle‘as Lowry – 17, Cory Josephas – 17.Svečių komandoje išsiskyrė Jamesas Hardenas – 29 taškai ir 15 rezultatyvių perdavimų.

„Raptors“ nesirengia nuleisti rankų ir dėl kontraversiško pralaimėjimo „Kings“ krepšininkams sekmadienį 99:102 Sakramente padavė lygai oficialų protestą. Tuomet Terrence‘as Rossas spėjo pataikyti tritaškį iki finalinės rungtynių sirenos, tačiau arbitrai metimo neįskaitė.

9 pergales ir 6 pralaimėjimus savo kraityje turinti Toronto komanda NBA Rytų konferencijoje žengia trečia po „Cleveland Cavaliers“ ir „Atlanta Hawks“. Kitas rungtynes JV ir kompanija žais penktadienį išvykoje su „Bucks“ krepšininkais.