Dviejų lietuvių akistata Eurolygoje baigėsi Edgaro Ulanovo atstovaujamos Stambulo „Fenerbahče“ (14-10) pergale – Turkijos klubas namie 92:84 (25:25, 22:18, 19:22, 26:19) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-9) komandą su Artūru Gudaičiu.

„Fenerbahče“ tai buvo devinta iš eilės pergalė, o „Zenit“ patyrė trečią pralaimėjimą paeiliui.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Zenit“ susikrovė rekordinę sau persvarą – 74:69, bet tada „Fenerbahče“ pakilo į įspūdingą spurtą 17:1, išsiveržė į priekį 86:75 ir persvaros jau neišvaistė.

Rungtynes stebėjo nedidelė saujelė žiūrovų.

E. Ulanovas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 17 minučių pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo tris kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Nuo suolo pakilęs A. Gudaitis žaidė 27 minutes, per kurias pasižymėjo 11 taškų (3/6 dvit., 5/6 baud.), 5 sugriebtais kamuoliais, dviem perimtais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu ir 18 naudingumo balų.

Nugalėtojus į priekį vedė kartu 59 taškus surinkusi trijulė – Nando De Colo sąskaitoje 24 (7 rez. perd.), Marko Guduričiaus – 19 (5/7 trit.), Jano Vesely – 16.

„Fenerbahče“: N. De Colo 24, M. Guduričius 19, J. Vesely 16, D. Pierre’as ir E. Ulanovas po 8.

„Zenit“: W. Thomas 21, KC Riversas 14, B. Baronas 13, A. Gudaitis 11, K. Pangosas 10.