Belgrade (Serbija) šeštadienį tęsėsi pirmasis šio sezono pasaulio irklavimo taurės etapas. Jame startavo ir gausus būrys lietuvių. Vyrų porinių dviviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime Armandas Kelmelis ir Dovydas Nemeravičius finišavo treti (6:22.38 min.) bei nugvelbė paskutinį bilietą į A finalą.

Plaukimą laimėjo olandai (6:19.58), antri buvo ispanai (6:20.93).

Analogiškoje moterų rungtyje į A finalą pateko Viktorija Senkutė ir Dovilė Rimkutė. Jos laimėjo paguodos plaukimą (7:06.69) ir kartu su graikėmis (7:08.83) tęs kovą dėl medalių.

Vienvietininkei Donatai Karalienei įveikti pusfinalio barjero nepavyko. Ji antrajame plaukime buvo 5-a (7:55.09), o vietą A finale pelnė 3 pirmosios sportininkės. Lietuvė sekmadienį varžysis B finale.

Taip pat B finale plauks pavienę dvivietę valtį irkluojantys Domantas ir Dovydas Stankūnai. Jie finišavo šešti pirmajame pusfinalyje (6:52.54). Tos pačios rungties C finale Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius aplenkė visus varžovus bei galutinėje įskaitoje užėmė 13-ą vietą (6:37.64).

Lietuvos vyrų porinė keturvietė valtis (Žygimantas Gališanskis, Giedrius Bieliauskas, Aurimas Adomavičius ir Dominykas Jančionis) vietą A finale užsitikrino dar penktadienį.